Про укладення публічних індивідуальних договорів
[07.10.2021 00:00]

КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради повідомляє про укладення публічних  індивідуальних договорів приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, згідно порядку визначеного Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Публічні договори приєднання з індивідуальними споживачами у багатоквартирному будинку вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування їх текстів на сайті органу місцевого самоврядування або виконавця послуг, співвласники багатоквартирного будинку не уклали інший договір з виконавцем комунальних послуг. Із власником індивідуального будинку такий договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору він не відмовився від послуги. Для переходу на нові договори чинним споживачам не потрібно надавати жодної додаткової інформації або робити щось додатково.

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з постачання теплової енергії http://krmtm.com.ua/documents/1633593963.doc

Додаткова технічна інформація по житлових будинках http://krmtm.com.ua/documents/1633593987.xls