До уваги! Щодо отримання залишків коштів по субсидіям і пільгам, які нараховувалися у грошовій безготівковій формі, з облікових рахунків в АТ «Ощадбанк»
[29.11.2021 00:00]

Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради нагадує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 року № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни, згідно яких встановлено, що фінансування та виплата житлових субсидій, призначених у грошовій безготівковій формі до 1 травня 2021 р., та облік відповідних коштів в АТ “Ощадбанк” проводяться згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 в редакції, що діяла до набрання чинності цією постанови.

Тобто після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії, відображені на облікових записах одержувачів житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам житлових субсидій АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ “Ощадбанк”, про що АТ "Ощадбанк" інформує одержувачів субсидії шляхом надсилання смс-повідомлень.

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати житлової субсидії за обліковими записами одержувачів житлової субсидії в АТ «Ощадбанк» станом на 1 червня (за попередній опалювальний період), за якими не було звернень одержувачів житлової субсидії, щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами одержувачів житлової субсидії та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом одержувача житлової субсидії, щодо отримання залишків коштів, отримувачам житлової субсидії необхідно звертатись до АТ “Ощадбанк” до 20.12.2021 року.

Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради