У Краматорську оголошено місячник «Обережно — вибухонебезпечні предмети»
[18.05.2021 16:51]

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко своїм розпорядженням оголосив про проведення у місті місячника «Обережно — вибухонебезпечні предмети». Таке рішення було прийняте після випадку, що минулого тижня стався у мікрорайоні Даманський, коли двоє хлопчаків знайшли на вулиці гранату.

Інформацію про прикрий випадок розмістив на своїй сторінці мешканець Краматорська Сергій Борозенцев. Саме завдяки його пильності та обізнаності щодо питання, як діяти у випадках виявлення вибухонебезпечних предметів, вдалось уникнути сумних наслідків, про які час від часу ми чуємо зі ЗМІ. «На цей раз, дякуючи Пану Сергію, все завершилось добре, за що я йому щиро дякую, – відзначив Олександр Гончаренко, – я думаю, ми маємо частіше нагадувати нашим мешканцям прості правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Тому я ініціюю проведення у Краматорську місячника «Обережно — вибухонебезпечні предмети», відповідне розпорядження з’явиться на сайті міської ради вже сьогодні» .

Міський голова закликає долучитись усіх небайдужих мешканців до поширення такої інформації, адже це допоможе зберегти життя краматорців.